פלאס סייז

לא כל אחת מוצאת את השמלה שלה על הניסיון הראשון, והניסיונות עלולים להיות מתסכלים כשמחפשים שמלות בחנויות שלא מחזיקות את כל המידות. אם את מחפשת שמלת כלה למידות גדולות כדאי שתמשיכי לקרוא. שמלות כלה למידות גדולות הן נגישות יותר משחשבת – רוב שמלות הכלה הן בעיצוב אישי או בעבודת יד ולכן את רוב השמלות ניתן להזמין בכל מידה.

להצגת השמלה לחצו כאן
להצגת השמלה לחצו כאן
להצגת השמלה לחצו כאן
להצגת השמלה לחצו כאן
להצגת השמלה לחצו כאן
להצגת השמלה לחצו כאן
להצגת השמלה לחצו כאן
להצגת השמלה לחצו כאן
להצגת השמלה לחצו כאן
להצגת השמלה לחצו כאן
להצגת השמלה לחצו כאן
להצגת השמלה לחצו כאן
לקביעת פגישת התרשמות בסטודיו

רוצה לקבל ייעוץ לגבי שמלת כלה? להגיע להתרשמות אצלנו בסטודיו? מלאי את הטופס ונענה לך בהקדם האפשרי.

מה המצב היום?

רוב הבגדים בחנויות היום נעים בטווח מידות יחסית קטן- בין אקסטרה סמול לאקסטרה לארג׳ או בין מידה 34-44 בערך. המידות אמנם מתאימות לחלק מהנשים אבל חתך ענק מהאוכלוסיה לא נכנס במידות הקבועות הללו, בין אם המידות גדולות להן או קטנות להן.

כחברה התקדמנו רבות בעניין דימוי הגוף של עולם האופנה ותשומת הלב למידות רחבות יותר, אבל עדיין יש לנו דרך ארוכה להמשיך בה. נשים רבות מסתובבות בין חנויות בתחושה שהסיכוי שלהן למצוא משהו שיתאים להן הוא קטן ולרוב הן מתפשרות על כל מה שמתאים גם אם הוא לא לטעמן כי המגוון כל כך קטן.

מה השתנה?

בשנים האחרונות תנועות שונות העלו למודעות החברתית את סוגיית המידות וגם את חוסר הייצוג והגיוון באופנה ובמדיה. חברות רבות פועלות להרחבת טווח המידות שלהן, התאמת גזרות חדשות לשלל מבני גוף, חברות איפור מרחיבות את קולקציות הגוונים שלהן והמדיה מנסה להציג מגוון של דוגמניות מכל הסוגים.

למרות השיפורים המשמעותיים שנעשו עדיין חסר פתרון מלא ואחד המקומות שנשארה להם הכי הרבה עבודה היא טווח המידות בחנויות בגדים. בין אם את מחפשת ג׳ינס, חולצה או אפילו שמלת כלה אם את לא נופלת בטווח המידות הנפוץ בחנויות את תאלצי לשלם יותר בחנויות מיוחדות או להתפשר על הבגדים שלך.

ואיך זה בעולם שמלות הכלה?

בעולם שמלות הכלה רוב השמלות מעוצבות ונתפרות בעבודת יד או לפי הזמנה מה שהופך את ההתאמה האישית לפשוטה יותר. רוב השמלות נתפרות בידי מעצב או מעצבת בסטודיו שלהם.

התהליך של קניית השמלה מתחיל בבחירת השמלה שאת אוהבת מהקולקציות הקיימות, לקיחת מידות התאמות ומדידות לפי העדפותיך ומבנה גופך ולבסוף תפירת השמלה לפי כל מה שתכנתתם. בזכות התהליך האישי והליווי הצמוד השמלה תתאים בדיוק למידותייך וניתן להזמין אותה לכל מידה, גובה וגזרה.

מה עם שמלת כלה למידות גדולות?

השמלה לא דורשת יותר מידי שינויים, לרוב המעצבים קיימות תבניות והדפסים לכל מיני מידות וגם את התכנונים של השמלה אפשר להגדיל ולשנות. בדיוק בשלב הזה מופיעים היתרונות של קניית שמלת כלה אצל מעצב או מעצבת בסטודיו לכלות מאשר מחנות עם שמלות קיימות במידות קיימות.

אם מעצבים הם פחות הקטע שלכם או שהם לא בטווח המחירים שלכם תמיד ניתן למצוא שמלות כלה בחנויות לשמלות והן לרוב יציעו שירותים של תופרת לתיקונים והתאמה אישית. החנויות מציעות שמלות מגוונות ותמיד תוכלי למצוא את השמלה שאהבת ולפנות אל המעצבת כדי לברר אם היא קיימת בעוד מידות או אם ניתן להזמין שמלה בהתאמה אישית.

לסיכום

שמלות כלה הן לא עולם ששמור רק לחלקנו, לכל אחת מגיעה השמלה המושלמת בשבילה- כזו שתתאים בדיוק למידותיה ולצורתה. השמלות המעוצבות שנתפרות לפי הזמנה הם דרך מצויינת להוריד את דאגת המידה מהלב, משום שהשמלה נתפרת בדיוק למידותייך.

בנוסף חנויות רבות מחזיקות שמלות כלה בכל המידות ותמיד תוכלי להתאים את השמלה אצל תופרת – מה שמוצע כשירות קיים ברוב חנויות השמלות. ההתפתחות של עולם האופנה למקום מכיל יותר מגיע גם לשמלת הכלה שלך.

לתיאום פגישה

נא למלאות את הטופס ולירון תחזור אליך בהקדם, כדי לתאם פגישה בסטודיו.